Výlukový víkend v Olomouci nebyl posledníOLOMOUC - Zatímco jednu víkendovou výluku mají Olomoučané za sebou, další se připravují na následující víkendy. O tom uplynulém byly tramvaje nahrazeny autobusy kvůli pracím poblíž trati. Už tento víkend se ale zastaví tramvaje mezi Tržnicí a Hlavním nádražím, což s sebou přinese další dopravní omezení... |
|
|
















