Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

Inzerce

20191001 csad vsetin 01

Vybíráme napříč z krajů...

 Ve Zlíně nakoupí celkem
25 nových trolejbusů

 Od letošního září se mnohde
zvedly ceny jízdenek

 Budějovičtí chtějí nahradit
až polovinu trolejbusů

Cestující si mohli číst zamilované vzkazy

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Akce, které mají do městské dopravy přilákat další cestující, jsou stále originálnější. Českobudějovický dopravní podnik tak nabídl zamilovaným umístění valentýnského vzkazu do trolejbusu.

U nich se pak autoři mohli vyfotit a selfie vložit na facebookovou stránku dopravního podniku, připraveny byly hodnotné ceny...


Řada vzkazů láskou přímo kypěla (14. února 2016, Michal Vlásek).

Den svatého Valentýna zpestřil Dopravní podnik města České Budějovice zajímavou akcí. Všichni zájemci si moli nechat zveřejnit svůj zamilovaný valentýnský vzkaz, který byl v neděli 14. února 2016 umístěn v rámečku v některém z trolejbusů jezdících na linkách číslo 2, 3, 5 a 9.

Své zamilované vzkazy či přání pro partnery stačilo zaslat na e-mailovou adresu dopravního podniku a pracovníci dopravního podniku se postarali o jejich vytištění a umístění do trolejbusu. Kdo chtěl napsat vzkaz ručně, mohl jej předat v Informační kanceláři dopravního podniku v přízemí Dopravně obchodního centra Mercury. Valentýnky bylo potřebné doručit nejpozději do 10. února. Jak to dopadlo můžete posoudit z fotek.


Jiné byly stručné, ale nejspíš všeříkající (14. února 2016, Michal Vlásek).

"Těm, kdo slaví Den svatého Valentýna, chceme nabídnout originální způsob vyznání lásky. Je to myšleno jako určité zpříjemnění a zpestření běžných cest MHD a věřím, že potěšeni budou zamilovaní i ti ostatní,“ vysvětlili před akcí ředitel dopravního podniku Slavoj Dolejš a doplnil, že akci měla doprovázet také soutěž.

Jejím záměrem bylo, aby ti, kteří vzkaz napsali nebo je pro ně naopak určen, se s ním v trolejbusu vyfotí a své selfie snímky pak umístí na facebookovou stránku dopravního podniku. Na facebookové stránce ale nebyla viditelná žádná fotografie. A přitom pro ty, kteří by získali nejvíc lajků, měl dopravní podnik připraveny atraktivní ceny v podobě thajských masáží pro dva v českobudějovickém masážního salonu.


Jiné vzkazy byly standardní, ale i přesto velmi milé (14. února 2016, Michal Vlásek).

Naši mediální partneři:

  20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!