Get Adobe Flash player

Po vánočním omezení přijdou trvalé změny

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V období od 23. prosince do 2. ledna se bude městská doprava řídit prázdninovými jízdními řády. O sobotách, nedělích a svátcích budou spoje jezdit dle jízdních řádů pro víkendový provoz.

Od 1. ledna navíc dochází k trvalým změnám, kdy českobudějovický DP přestane zajišťovat dopravu v některých obcích...


Zkrácený denní provoz nahradí vybrané denní linky (12. listopadu 2017, Michal Vlásek).

Na Štědrý den bude provoz linek číslo 2, 3, 4, 5, 9 a nočních linek 53 a 59 bez jakéhokoli omezení dle jízdních řádů platných pro víkendy a svátky. "Provoz ostatních linek bude postupně ukončen v odpoledních hodinách," informoval tiskový mluvčí Dopravního podniku města České Budějovice Viktor Lavička. V následujících dvou svátcích městská doprava pojede bez omezení dle jízdních řádů platných pro víkendy a svátky.

Podobně, jako na Štědrý den, bude doprava organizována 31. prosince na Silvestra. Linky číslo 2, 3, 4, 5, 9 a noční linky 53 a 59 pojedou bez jakéhokoli omezení dle jízdních řádů platných pro víkendy a svátky. Provoz ostatních linek pak bude postupně ukončen již v podvečerních hodinách. Na Nový rok se pak pojede jako v neděli. 


Českobudějovický DP omezí dopravu na Vánoce (24. června 2017, Michal Vlásek).

Od 1. ledna dochází na základě výsledků výběrového řízení k trvalým změnách některých autobusových linek. Zcela zrušena bude linka číslo 4, která zajišťovala spojení Českých Budějovic s Hlubokou nad Vltavou. Dopravní podnik města České Budějovice v průběhu roku požádal krajského koordinátora dopravy o finanční kompenzaci z provozu linek, které obsluhují okolní obce. Koordinátor dopravy, společnost JIKORD namísto toho navrhla zajištění dopravy jiným dopravce. Do Hluboké nad Vltavou bude jezdit nová linka dopravce GW Bus.

Podobně bude zajištěna doprava také z Hrdějovic do Hosína, kam od 1. ledna přestane jezdit linka číslo 6 českobudějovického dopravního podniku, a ze zastávky Centrum Rožnov do Vrábče, kam přestane jezdit linka číslo 7. I tady spojení převezme nová linka dopravce GW Bus.


Na Silvestra dojezdí autobusová linka 4 do Hluboké (18. dubna 2017, Michal Vlásek).

Jihočeský kraj teď

zdroj: http://www.teplarna-cb.cz/

zdroj: http://www.teplarna-cb.cz/

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz

Redakce Č.Budějovice:

203 jihocesky
Krajská redakce Vlčoun.cz:
- Filip Vlček
- Michal Vlásek

Chcete posílit náš tým?
Možná hledáme právě vás!
Více informací zde.

Ptáme se vás:

Bylo zrušení papírových jízdenek v Ostravě dobré rozhodnutí?
 

Naši mediální partneři:

      

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!