Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

20191001 csad vsetin 01

Inzerce

Vybíráme napříč z krajů...

 Vsetínské nádraží letos
čeká velká proměna

 Ostravské Stadlerky samy
zastaví před překážkou

 Liberečany vozí čtveřice
nových autobusů SOR

O Mikuláše byl v Turnově a Jablonci zájem

TURNOV, JABLONEC NAD NISOU - BusLine již tradičně u příležitosti svátku svatého Mikuláše vypravil své čertovské autobusy. V Turnově bylo navázáno na loňskou retro novinku v podobě jízd v autobusu Škoda RTO.

V Jablonci nad Nisou v úterý jezdil už moderní autobus městského typu. Obě akce se opět setkaly se zájmem veřejnosti...


Mikulášská akce v historickém autobusu RTO (5. prosince 2016, BusLine).

"Již po deváté jsme letos vypravili oblíbené čertovské autobusy, a to v pondělí v Turnově v podobě pekelných retro jízd v červeném erťáku a v úterý moderním městským autobusem v Jablonci nad Nisou. Setkaly se s naším Mikulášem, andělem a dvěma čerty, pro které už většinou měly dopředu připravenou básničku nebo písničku, za což byly odměněny sladkostí. O tuto zábavnou formu cestování byl veliký zájem a díky historickému autobusu nejen ze strany dětí, ale i dospěláků, kteří měli možnost zavzpomínat na cestování za dob svých rodičů a prarodičů," sdělil Radek Chobot, ředitel společnosti BusLine.

O čertovské jízdy byl z řad dětí i dospělých veliký zájem. V Turnově bylo navázáno na loňské retro jízdy a pojízdné peklo zajistil červený historický autobus Škoda RTO, který poutal pozornost nejen dětí, ale i jejich rodičů. Především pro rodiče a prarodiče byl veterán doslova raritou, mnoho z nich si pořizovalo jeho fotografie do svých fotoalb.


BusLine využívá k mikulášským jízdám historický autobus (5. prosince 2016, BusLine).

V Jablonci nad Nisou se v úterý čertovským autobusem provezly děti například z MŠ Pěnčín, která se akce zúčastnila již po několikáté. Nově se letos připojila MŠ Čtyřlístek a tamní děti byly z čertovské jízdy naprosto nadšené. Měly připravené písničky a speciální čertovský pozdrav 'Hnusný den' a 'Na NE-shledanou'. Další zapojenou mateřskou školou byla MŠ Motýlek, jejíž děti dokonce na konci jízdy vzaly čerty na prohlídku své školky. V odpoledních hodinách už pekelné jízdy patřily dětem s rodiči.

O skvělou atmosféru v autobusech se postarala celá čertovská posádka. Náladu podtrhovala stylová výzdoba, která udělala na cestující opravdový dojem. Všichni malí pasažéři, kteří zazpívali písničku nebo odrecitovali básničku, byli Mikulášem a andělem odměněni bonbóny, lízátky a sušenkami.


Na Jablonecku také neměla akce chybu (6. prosince 2016, BusLine).

Zlobivé děti byly čerty odvedeny do pojízdného pekla. Díky připraveným čertovským jízdním řádům mohli rodiče a paní učitelky z mateřských škol přesně naplánovat, v jaký čas se se svými dětmi svezou. Okružní jízdy byly v obou městech zhruba půlhodinové a cestující během nich mohli vystoupit na stanovených zastávkách. V průběhu jízdy panovala v autobuse výborná atmosféra. Malí i velcí pasažéři si na památku odnesli nejen příjemný zážitek, ale také šmouhu uhlíkem od čertů. Těm nejhodnějším anděl namaloval na tvář stříbrnou andělskou hvězdu, aby na ně už žádné čertisko nemohlo.

"V akcích tohoto typu chce BusLine pokračovat i do budoucna a tímto bychom chtěli pozvat všechny děti, které se letos nemohly zúčastnit, aby vzaly svoje rodiče nebo paní vychovatelky z mateřských škol a svezly se s námi příští rok," uzavřela Nikola Braníková, PR manažerka dopravce Busline.


V Jablonci pro změnu vypravili moderní autobus (6. prosince 2016, BusLine).

Liberecký kraj teď

zdroj: http://www.anetliberec.org/

zdroj: http://www.anetliberec.cz/

Počasí Liberec - Slunečno.cz

Redakce Liberec:

207 liberecky
Krajská redakce Vlčoun.cz:
- Filip Vlček

Kontakt na redakci:
- liberecky@vlcoun.cz 

Chcete posílit náš tým?
Možná hledáme právě vás!
Více informací zde.

Ptáme se vás:

Omezili jste v roce 2020 cestování vlaky Českých drah či jiných dopravců?
 

Naši mediální partneři:

      

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!