Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

20191001 csad vsetin 01

Inzerce

Vybíráme napříč z krajů...

 Turecká Bozankaya vyjíždí
zkušebně na linku 58

 Až dvacet nových trolejbusů
dorazí do Jihlavy

 Pro trať na Strahov
už DP hledá zhotovitele

 Hradec Králové se dočká
31 nových trolejbusů

Hodiny na terminálu se rozejdou v červenci

LIBEREC - Funkčních obrovských hodin na budově terminálu Fügnerova se cestující v Liberci dočkají začátkem července. V uplynulých dnech se naplno rozeběhly práce na jejich opravě.

Lidé ale bez zobrazení času nezůstali, nad zastávkami byly již dřívě umístěny informační panely, které zobrazují i aktuální čas.


Z hodin byly v polovině května odstraněny ručičky (21. května 2014).

Za pomoci lešení a plošiny silniční trolejové věže byly ve středu 21. května sejmuty z budovy terminálu liberecké městské dopravy ručičky a ciferník zdejších hodin, které byly od počátku roku zcela mimo provoz a ukazovaly dvanáct hodin.

Renovací projdou nejen ty, ale i 'strojek' hodin, který po osmnácti letech činnosti již vykazoval značnou nespolehlivost.


Lešení sice blokuje průjezd, ale tramvaje z důvodu výluky tudy nejezdí (21. května 2014).

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce ale cestující ve štychu nenechal. Nad zastávkami byly již dříve umístěny digitální informační panely s informace o projíždějících spojích včetně aktuálního času.


Cestujícím slouží informační panely nad zastávkami (22. března 2014).

Po natření budovy terminálu bude ciferník s ručičkami navrácen zpět. Spuštění opravených hodin je naplánováno na 1. července. Hodiny byly vyřazeny z provozu pro technickou závadu na přelomu února a března.

Čtěte také...
- Hodiny na terminálu Fügnerova v Liberci stojí (3. března 2014).
  (zdroj: www.vlcoun.cz)


Lešení bylo k hodinám instalováno začátkem května (8. května 2014).

Liberecký kraj teď

zdroj: http://www.anetliberec.org/

zdroj: http://www.anetliberec.cz/

Počasí Liberec - Slunečno.cz

Redakce Liberec:

207 liberecky
Krajská redakce Vlčoun.cz:
- Filip Vlček

Kontakt na redakci:
- liberecky@vlcoun.cz 

Chcete posílit náš tým?
Možná hledáme právě vás!
Více informací zde.

Ptáme se vás:

Všimli jste si, že České dráhy výrazně modernizují vozový park? Jak nové vlaky vnímáte?
 

Naši mediální partneři:

      
20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!